Info
Huolto ja tekninen tuki
Myynti
Henkilökunta

Tekninen tuki ja huoltokutsut

Avoinna ma–pe klo 9–16

+358 (0)20 789 0910

huolto@qicraft.fi

Eero Partio

Eero Partio

Terveydenhuolto ja julkinen sektori – koko Suomi

+358 (0)50 542 5166

eero.partio@qicraft.fi

Salla Kivinen

Salla Kivinen

Marketing Manager

+358 (0)40 020 9951

salla.kivinen@qicraft.fi

Matti Aalto

Matti Aalto

Teknikko

Riku Alanen

Teknikko

Heikki Tanner

Country Manager

+358 (0)40 715 2822

heikki.tanner@qicraft.fi

Marjo Kolinen

Talous ja hallinto

+358 (0)40 718 5174

marjo.kolinen@qicraft.fi

Heikki Repola

Service Manager

+358 (0)50 434 8135

heikki.repola@qicraft.fi

Sari Hatakka

Rahoituskonsultti

+358 (0)50 501 1309

sari.hatakka@qicraftfinance.fi

Veijo Aarresuo

Senior Account Manager

+358 (0)40 768 4039

veijo.aarresuo@qicraft.fi

Elisa Aunola

Account Manager /Hotellit, kylpylät, kuntosalit – koko Suomi

+ 358 (0)40 829 4967

elisa.aunola@qicraft.fi

Tommi Mäkinen

Senior Account Manager / Yritykset – koko Suomi

+358 (0)50 434 8132

tommi.makinen@qicraft.fi

Kari Salmi

Teknikko

Heikki Turunen

Teknikko